وصيتنامه شهيد محمد رضا شفيعي

يا ايتها النفس المطئنه ارجعي الا لي ربك راضيته فا دخلي في عبادي و ادخلي جنتي.

به نام الله پاسدار خون شهيدان در هم كوبنده كاخ ستمگران او كه عالم هستي را از هيچ آفريد و همه را از حكمتش تعادل بخشيد . و با سلام و درود بي كران بر تمامي رهروان راه حسين . آنان كه در اين راه قدم نهادند و گلوي خود را با شربت شرين شهادت تر كردند . و جان خود را فداي اسلام و قران نمودند.

((ما بندگان خدا هستيم و در راه او قيام مي كنيم اگر شهادت نصيب شد سعادت است ))

اينجانب محمد رضا شفيعي فرزند مرحوم حسين شفيعي لازم دانستم كه چند سطر وصيتي با امت حزب الله داشته باشم . و حال كه وقت آزاد شدن من از قفس دنيوي رسيده است لارم دانستم كه به جهاد در راه خدا بپردازم كه اگر به درگاه باريتعالي قبول گرديد به سوي زندگي سعادتمند و جاويد ديگري پربكشم.

من يكي از بسيجي هائي هستم كه براي اجراي احكام اسلام به جهاد پرداخته ام و از ريخته شدن خونم در اين راه باكي ندارم چون راه راه انبياء و اولياء خداست و بايستي پيروزي از شهيد تشنه لب كربلا نمود كه فرمود :

ان كان دين محمد لم يستقم الا بقتلي فيا سيوف خزيني

بعد از شهادت من اين سعادت را چشن بگيريد كه سنگر خونين من حجله دامادي من بوده است و ما شهادت را جزء سعادت نمي دانيم چون شهادت از شما است كه از انبياء به ما رسيده است . سفارش من به كساني كه اين وصيت نامه را مي خوانند اين است كه سعي كنيد كه يكي از افرادي باشيد كه هميشه سعي در زمينه سازي براي ظهور صاحب الامردانه و بكوشيد اول خود و بعد جامعه را پاك سازي كنيد و دعا كنيد كه اين انقلاب به انقلاب جهاني آقا امام زمان (عج)‌متصل شود پس اگر مي خواهيد دعاهايتان مستحاب شود به جهاد اكبر كه همان خود سازي دروني است بپردازيد.

اي برادر و خواهر مسلمان بدان كه باشعار در خط امام بودن ولي در عمل دل امام را به درد آوردن وظيفه انساني و اسلامي ما نيست اي برادران ما كه هنوز خود را نساخته ايم و تمام كارهايمان اشكال دارد چگونه مي خواهيم ديگران را بسازيم و انقلابمان را به تمام جهان صادر كنيم در كارها از خود محوري و تفسير كارها به ميل خود بپرهيزم وسعي در خودسازي داشته باشيم و خيال نكنيم با كمي فكري كه داريم فكرمان از همه بالاتر است و از همه خود ساخته تر و خلاصه نظرمان بهتر است .

برادران گرامي و ملت شهيد پرور هميشه از در گاه خداوند بخواهيد كه به شما توفيقي عنايت فرمايدكه بتوانيد در خط امام عزيزمان و براي رضاي خدا گام برداريد اي جوانان نكند در رختخواب ذلت بميريد كه حسين (ع) در ميدان نبرد شهيد شد و مبادا در غفلت بميريد كه حسين (ع) در ميدان نبرد شهيد شد و مبادا در غفلت بميرد كه علي اكبر حسين در راه حسين و با هدف شهيد شد و اي مادران مبادا از رفتن فرزندانتان به جبهه جلوگيري كنيد كه فرداي قيامت در محضر خدا نمي توانيد جواب زينب را بدهيد كه تحمل ۷۲ شهيد را نمود همه مثل خاندان و هب جوانانتانرا به جبهه هاي نبرد بفرستيد و حتي جسد او را هم تحويل نگيرد ، زيرا مادر وهب فرمود سري را كه در راه خدا داده ام پس نمي گيرم و از خواهران گرامي تقاضامندم كه از فاطمه (ع) يگانه سرور زنان سرمشق بگيريد و حجاب اسلامي خود را رعايت فرمائيد

اميدوارم روزي فرارسد كه همه ملت از زن و مرد تا جوان و كودك به وظيفه اسلامي خود آشنا شوند و مرتكب گناه نشوند.

در آخر از مادر گرامي خودم حلاليت مي طلبم و اميدوارم از زحماتي كه براي من كشيد مزد آن را از زينب (ع) بگيرد و اميدوارم همچون ديگر خانواده شهدا استوار و مقاوم بمانيد و كاري نكنيد كه دشمنان را شاد كند اي جوانان عزيز و ارجمند همانطور كه امام فرمود من چشم اميدم به شماست پس شما هم به نداي هل من ناصر حسين زمان لبيك بگوئيد وبه سوي جبهه ها حركت كنيد و نگذاريد اسلام و قرآن بي ياور بماند              والسلام.

ما بندگان خدا بدنيا آمده ايم تا توشه اي براي آخرت جمع آوري نمائيم و بسوي زندگي جاويد پر بكشم .

              در معبد عشقجان خدا بايد كرد                

                                                                         يعني به حسين اقتدا بايد كرد

              بي سر به لقاء يار بايد رفتن

                                                                         ديني است كه اينگونه اداء بايد كرد