بسمه تعالی

شهید فرج الله ایمانی

فرزند: محمد حسین

متولد: ۱۴/۰۱/۱۳۴۹

تحصیلات:

شغل:

شهادت: ۱۳۶۵

آدرس مزار: گلزار مطهر علی بن جعفر ع قطعه ۱۰ ردیف ۸ شماره۴۹۹

به نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان و با سلام و درود بر یگانه معلم اخلاق حضرت محمد(ص) و دوازده نایب  بر حقش مخصوصاً مهدی موعود (عج) و به خصوص نایب بر حقش امام خمینی و با سلام و درود به شهدای گلگون کفن اسلام از صدر اسلام تا به حال از کربلای حسینی تا کربلای خونبار خمینی و با سلام ب امت شهید پرور و همیشه در صحنه و به امید آزادی اسراء

« ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون»

آنهایی که در راه خدا کشته می شوند مرده مپندارید بلکه آنها زنده اند و نزد خدا روزی می خورند

به نام خدا، برای خدا، به یاد شهیدان وصیت نامه خود را آغاز می کنم:

ای خدای مهربان، ای خدائی که غفار و غفوری، میدانم که تو ارحم الراحمینی ولی با این قلب سیاهم، با این نفس پر از گناهم چگونه در خانه تو بیایم، خدایا، خداوندا می دانم که اگر شهید شوم از لطف و کرم بی کران توست. زیرا با این نفسم هرگز لایق این انتخاب نبوده ام مردم بدانید هر قطره ای که از سینه چکیده شده شهیدی بر زمین می ریزد خورشید می شود و عالم جهل و تاریکی را روشنائی حق می بخشد.

حسین جان زائرانت آمده اند لبیک گویان هل من ناصرت آمده اند زائرانت را دریاب، هم اکنون خیلی عظیمی از رزمندگان راهیان کربلا منتظر فرمان عملیاتند، نمی دانید که چور و حالی در بین بچه هاست همه آماده شهادتند، همه آماده اند تا فرمان حمله از طرف رهبر صادر شود تا جان خود را فدای اسلام کنند .

مردم امام عزیزمان را تنها نگذارید زیرا ما هر چه داریم از راهنمایی امام عزیزمان داریم امت حزب الله رهرو خون سرخ شهیدان باشید، زیرا که راه سرخ شهیدان راه رسولان بر حق خداوند است

امت حزب اللله جنگ را از یاد نبرید زیرا به گفته رهبرمان، جنگ در راس همه امور است.

جوانان جبهه را پر کنید و نگذارید رزمندگان خسته شوند و شما دانش آموزان هم به جبهه بیائید و هم درس را فراموش نکنید.

خدایا خداوندا دوست دارم بدانم با گلوله های آتشین دشمنانت سوراخ سوراخ شود تا در آن دنیا با نیزه های سرخ و مشتعل سوراخ سوراخ نشوم.

پدر و مادرم نمی گویم در مرگ من گریه نکنید اگر گریه می کنید به یادعلی اکبر حسین گریه کنبد. زیرا که گریه زبان دل است و اشک فریاد عصر مظلومیت.

در آخر از پدر و مادرم میخواهم که مرا حلال کنند از پدر عزیزم تشکر می کنم که لقمه نانی به من داد تا بتوانم علی اکبر وار در راه اسلام بجنگم و از مادر مهربانم تشکر می کنم که مرا چنان شیری داد تا بتوانم در راه خدا انجام وظیفه کنم.

خواهرانم در مرگ من ناراحت نباشید بلکه خوشحال باشید زیرا من داماد شده ام، برادرانم غمگین نباشید که من شهید شده ام و رهرو خون سرخ من باشید.

در آخر از شما می خواهم که حلالیت مرا از کلیه دوستان و آشنایات بطلبید، مرا در علی ابن جعفر پیش شهدا خاک کنید. در آخر امام را تنها نگذارید

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

هان اکنون که بر مزارم حاضر شده ای آهسته قدم بردار و قلبم مفشار، زیرا قلبی پر از امید آرمیده

تابوت مرا بر جای بلندی بنشانید                  تا بد برد بوی تنم در وطنم را

بر طبق این وصیت نامه وصیت نامه قبلی لغو می گردد.

فرزند حقیر شما فرج الله ایمانی  ۲۰/۱۱/۶۴

فرج الله ایمانی

بسم الله الرحمن الرحیم

و لاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل  احیاء عند ربهم یرزقون

آنهایی که در راه خدا کشته می شوید مرده مپندارید بلکه زنده اند و نزد خدا روزی می خورند

با سلام و دورد بر مهدی موعود منجی عالم بشریت و با سلام درود بر رهبر کبیر انقلاب اسلامی و با سلام و درود بر رزمندگان اسلام و شهدای گلگون کفن اسلام و درود بر امت شهید پرور و همیشه در صحنه

«بای زنب قتلت»

به گناهی کشته شدم که طالب من و طاعات خداوند بودم. به گناهی کشته شدم که طالب دین الهی بودم  می خواستم فرمان الهی را به اجرا در آورم و به گناهی کشته شدم که می خواستم ظلم ستم را نابود کنم.

به نام خداوندی که قهار و رحیم است و خالق آسمان و زمین به نام او که حق است و ستم و ظالم و مظلوم را آفریده و به نام کسی که به نام هستی و توان بخشید تا بتوانیم در راه مظلوم علیه ظلم برخیزید

اول از پدر مهربانم تشکر می کنم زیرا که لقمه حلالی به من داده است و نیز تشکر می کنم که مانع آمدن به جبهه نشد.

دوم از مادر غمخوار و دلسوزم تشکر و قدردانی می کنم زیرا  که آنچنان شیری به من داد تا بتوانم بر علیه ظلم و ستم برخیزم.

پدر و مادرم اگر من شهید شدم به برادرها و خواهرانم سفارش کنید که گریه نکنند و اگر می خواهند گریه کنند برای حسین فاطمه که مظلوم شهید شد گریه کنند زیرا اگر من تیر خوردم کسانی هستند که زخم تیر را برایم ببندند ولی برای حسین فاطمه کسی نبود که زخمش را ببندید و اگر می خواهید گریه کنید برای مظلومیت حسین گریه کنید زیرا که گریه زبان دل است و اشک فریاد عصر مظلومیت

مادرجان اگر حجله مرا در جلوی خانه دیدی همچنان دار که حجله دامادی من است زیرا که شهادت زندگی نوین انسان است و این شهادت چه بسا با عزت و افتخار باشد.

مادرجان اگر شهید شدم که یک افتخار بزرگی نصیبت شده است که یکی از فرزندانت را در راه خدا داده ای و اگر جنازه ام مفقود شد یک افتخار بزرگتر نصیبت شده است و با فاطمه هم غم شده ای و یک پیام به امت شهید پرور و همیشه در صحنه دارم که امام امت را یاری کنید و امام را تنها نگذارید زیرا که امام بود که نه تنها ۴۰ میلیونمسلمان ایران را بیدار کرد بلکه یک میلیارد مسلمان جهان را بیدار کرد و علیه ظلم و ستم شورانید.

ای مردم همیشه بیدار از این انقلاب حفاظت کنید زیرا که این انقلاب پشتوانه ظهور مهدی موعود(ع) منجی عالم بشریت است.

بکوشید ای مردم رابطه تان را با خدا زیاد کنید و قرآن بخوانید زیرا که فقط و فقط حقایق در قرآن و احادیث است.

ای مادران از فرستادن فرزندانتان به جبهه ها  خودداری نکنید زیرا که نمی توانید جواب زینب که ۷۲ غزیز و نور چشمش را از دست داد بدهید.

ای آمریکا و ای شوروی اگر با دادن مدرنترین سلاحها نظامی به عراق می خواهید این انقلاب را شکست بدهید ولی بدانید که این امت سلاحی مدرن تر  از سلاحهای شما دارد آن سلاح ایمان است.

ای شیطان بزرگ اگر با کشیدن دیوار بتنی و قرار دادن تبلیغات مدرن د روری آن می خواهی مانع آمدن ما به کرملین شوروی و کاخ سفید آمریکا شوید ولی این را بدانید که سلاح ایمان رزمندگان ما تسلیحات شما را ناتوان خواهد کرد.

ای مردم بدانید که اگر قطره خون شهیدی از سینه او چکیده شده و بر زمین ریخته شود آفتابی می شود در عالم تاریکی و جهل و آن عالم را روشن می کند.

ای خدا تبارک و تعالی از تو میخواهم که مرا به دنیای اخروزی بازگردانی زیرا که ماندن من در این دنیا ترک عبادات و طاعات چیز دیگری نبوده است هان اکنون که بر مزارم حاضر نشدی قدم بردار زیرا که قلبی پر از امید آرمیده است مرا پیش شهیدان در علی بن جعفر خاک کنید .

تابوت مرا جای بلندی بنشانید                                    تا باد بر بود تنم در وطنم را

من مشتعل عشق خدا ایمانی ام                                 چون جلوه ای از خدا نشانم دادند

سرباز خمینی ام ز مردن چه زیان                               چون آبروی هر دو جهانم دادند

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

۲۱/۵/۶۴