علی ابوالحسنی
بسم رب الشهدا و الصدیقین
«ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون»
ای مردم کسانی را که در راه خدا کشته می شوند مرده مپندارید، بلکه آنان زنده اند و نزد پروردگار خویش روزی می خورند.
با درود فراوان به بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران خمینی و مردم شریف و مبارز ایران در این مرحله از زمان انسان متعهد باید تصمیم نهایی خود را اتخاذ کند یا درجه والای شهادت را، یا ذلت و خواری یکی از این دو راه را. من به عنوان یک مسلمان مقلد امام راه اول را اتخاذ کردم و با عشق به شهادت مرز به جنگ با مزدوران بعثی و در داخل نیز با دست نشاندگان آمریکا و شوروی به مبارزه پرداختم.
مگر ما از حسین (ع) بالاتر یا ارزش جانمان بیشتر است…..؟ ای مردم مسلمان ما برای خاک نمی جنگیم ما برای اسلام عزیز می جنگیم چه کشته شویم و چه بکشیم پیروزیم و در نزد خداوند بزرگ پاداش می گیریم..
من خود کوچکتر از آنم که شما را نصحیت کنم چون شما بالاتر و داناتر از من هستید ولی پیامم به شما این است ( مردم آستین ها را بالا بزنید و از جنگ و شهادت در راه خدا نترسید و برامپریالیستهای شرق و غرب و اسرائیل کافر بشورید)
آنها دارند خون جوانان و پیروان و بچه های ما را می مکند و در عوض در کاخهای سر به فلک کشیده به خوش گذرانی مشغولند. تا کی می خواهید این ذلت را تحمل کنید….؟
اما وصیت من به تو ای پدر این اس، در راه خدا اسماعیلهای خود را آماده کن مبادا……؟
اگر فرزندت در راه الله قدم برداشت و شهید شد غمی به چهره مردانه ات ببینند شادان باش و بدان که شهادت یکی ازاعضای ای خانواده باعث سربلندی و عزت و شرف خانواده بلکه اسلام می گردد.
بشناسید و صبرش را در مصیبت به آن بزرگی کربلا جلو چشم آن بزرگوار اتفاق افتاد سرمشق خود قرار دهید و با حفظ حجاب و نجابت و عفت خود او را خشنود نمائید مادر بعد از شنیدن خبر مرگ من خواهش می کنم اشک مریز زیرا امام بزرگوارمان در سوگ فرزندش اشک نریخت .چون می دانست رضای خداوند در این امر می باشد و فقط امام را دعا کنید و یاور امام باشید.
از همه مردم می خواهم که به ریسمان خدائی چنگ زنید و از تفرقه بپرهیزیر وگرنه مدیون خون شهداء هستید.
اگر شهید شدم می خواهم مرا در بهشت معصومه در کنار دیگر برادران شهیدم به خاک بسپارید
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
علی ابوالحسنی
۳/۶/۶۱