اینجانب فرزند حقیرتان رضا بر حسب وظیفه شرعی خود را بر آن دیدم که پیام کوچکی به رسم وصیت نامه تقدیم حضور مبارک خانواده عزیز و مهربانم بنمایم.
بسمه تعالی
اینجانب رضا ابوطالبی فرزند حقیر اکبر از شما پدر و مادر عزیز و مهربانم عاجزانه و ملتمسانه می خواهم که مرا حلال کنید و از من رضایت کامل داشته باشید ان شاءالله که با دست پر و با ارمغان پیروزی زیارت کربلا و نوید فتح قدس به آغوش گرم شما باز خواهم گشت ولی اگر خدای بزرگ مرا طلب کرد بر من گریه و زاری نکنید و سرافراز مفتخر باشید که خدا با شماست.
باشد تا فردای قیامت در محضر حق تعالی و رسول الله و ائمه اطهار (ع) و امام زمان و ارواح شهیدان رو سفید و اهل بهشت باشید ان شاءالله .
همچنین از خواهران و برادران عزیزم طلب بخشش و حلالیت می کنم باشد که شما نیز در آینده پوینده و رهرو و راه مقدس من که همانا جهاد فی سبیل الله است باشید در ضمن من به مدت یک ماه نماز بدهکار هستم خواهشمندمک که از پولی که بابت من می گیرید به این امر اختصاص دهید و یا خودتان می گیرید و یا بدهید به ؟؟؟؟ طبق رساله امام عمل کنید ضمناً از تمام دوستان و آشنایان و اقوام و خویشان طلب بخشش و رضایت قلبی از خودم می کنم و عاجزانه التمااس دعای خیر جهت پیروزی نهائی رزمندگان و خرج آقا امام زمان (عج) را دارم
با عرض تشکر و سپاس
امضا فرزند حقیرتان
رضا ابوطالبی

«بسم رب الشهدا و الصدیقین»
« و بشر الصابرین و الذین اذا اصابته مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون»
به نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان به نام الله هستی بخش روح الله قوت قلب جندالله یاری دهنده حزب الله درهم کوبنده عدوالله سلام بر مهدی دادگستر دررود بر خمینی نائب بر حق آن دادگستر سلام بر ارواح طیبه شهدا انقلاب و جنگ تحمیلی و تمام شهدای صدر اسلام از عاشورای حسینی تا کربلای خمینی درود و برکات خداوندی نثار خانواده های معظم شهدا، اسراء، و مفقودین سلام خالصانه رزمندگان بر امت شهید پرور و انقلابی ایران اسلامی و به امید پیروزی نهائی رزمندگان پرتوان اسلام و آزادی قدس عزیز و نابودی استکبار جهانی و غلبه ایمان؟؟؟ و ظهور حجه ابن الحسن العسگری امام زمان (عج)ان شاءالله به امید دیدار در بهشت و یا زیارت در کربلای حسینی