شهید حسین بادی در سال ۱۳۴۳ در خانواده ای متوسط شهر قم دیده به جهان گشود. دوران ابتدایی و راهنمای را در حالی پشت سر گذاشت که شاهد مبارزات ملت قهرمان ایران علیه رژیم پهلوی بود.

بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی حسین در حالی که دوران دبیرستان را می گذراند و با توجه به مطالعات سیاسی که داشت به افشاگری علیه جریان های انحرافی و بالاخص منافقین می­پرداخت و ماهیت واقعی آنها را برای هم مدرسه ای ها و دوستانش روشن می کرد.

وی که علاقه وافری به ورزش و بالاخص رشته فوتبال داشت این ورزش را ادامه داد و در تیم های لیگ قم نیز حضور پیدا کرد.

با شروع شدن جنگ تحمیلی و با این که سن کمی داشت به عنوان امدادگر به جبهه های نبرد حق علیه باطل رفت. سرانجام در سال ۱۳۶۱ به آرزوی دیرینه اش یعنی شهادت در را ه خدا رسید و در جوار حق تعالی آرام گرفت.

قسمتی از وصیت نامه شهید حسین بادی:

از پدرو مادرم تقاضا می کنم که از بابت من ناراحت نباشند چون من به جای که آرزو داشتم رسیده ام. زیرا در زیر سایه ی خداوند و امام زمان(عج)قرار دارم. من دبیرستانم را رها کردم تا در دبیرستان دیگر درس شهادت و شجاعت و شهامت بیاموزم و در این دبیرستان که همان جبهه است کسانی مانند بعثیان وجود دارند که باید ریشۀ آن ها کنده شود و من که یک دانش آموز هستم تا آنجا که از من بر می آید کمک رزمندگان اسلام خواهم کرد و تا آخرین خون خود با این دشمنان خواهم جنگید و از پدرو مادر خود تقاضا می کنم اگر من شربت شهادت را چشیدم برای من جشن بگیرید. اعزا و گریه و زاری  نکنید. و این را هم بگویم که درهر جا که هستید و در حال انجام هر کاری که هستید امام امّت و رزمندگان را دعا کنید.

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام عرض می کنم به پدرو مادر، خواهرانم و برادرانم.

از پدرو مادرم تقاضا می کنم که از بابت من ناراحت نباشند چون من به جای که آرزو داشتم رسیده ام. زیرا در زیر سایه ی خداوند و امام زمان(عج)قرار دارم من دبیرستانم را رها کردم تا در دبیرستان دیگر درس شهادت و شجاعت و شهامت بیاموزم و در این دبیرستان که همان جبهه است کسانی مانند بعثیان وجود دارند که باید ریشۀ آن ها کنده شود و من که یک دانش آموز هستم تا آنجا که از من بر می آید کمک رزمندگان اسلام خواهم کرد و تا آخرین خون خود با این دشمنان خواهم جنگید و از پدرو مادر خود تقاضا می کنم اگر من شربت شهادت را چشیدم برای من جشن بگیرید. اعزا و گریه و زاری  نکنید. و این را هم بگویم که درهر جا که هستید و در حال انجام هر کاری که هستید امام امّت و رزمندگان را دعا کنید خصوصا در نماز خود نماز شب بخوانید همانطوری که امام امّت ما به نماز شب خواندن تأکید زیادی می کردند. و این هم تأکید کنم که این توطئه گران را در داخل کشور و در منطقه خفه کنید و این توطئه گران هر طوری که هست می خواهند به این انقلاب اسلامی ایران لطمه وارد کنند و همان طور که لطمه زدند به امید آن روزی که رزمندگان ما به رهبری امام امّت به پیروزی نهائی رسیدند و امریکای جنایتکار را به زانو درآوردند. الهی که خداوند این جان نامبارک را به درگاه خود قبول نماید.

حسین بادی.